Vyrábame reklamy z rôznych materiálov: PVC, drevo, kov a taktiež recyklujeme, snažíme sa používať aj materiály čo už niečo boli...

Vaša predajňa, firma, či iná prevádzka môže byť označená kvalitnými reklamnými tabuľami. Tabule môžu mať funkciu  informačnú, reklamnú či orientačnú. Vyrobíme vám reklamnú tabuľu podľa vašich želaní.

Vyrábame ich z penových dosiek, plastovo-hliníkového kompozitu alebo iných materiálov podľa konkrétneho využitia a umiestnenia. Na dosku sa aplikuje potlačená samolepiaca fólia, alebo grafika vyrezávaná zo samolepiacich fólií. Je možnosť použiť rôzne kreatívne materiály ako reflexnú, metalickú fóliu. Neváhajte nás kontaktovať pre cenovú ponuku.

Ak chcete reklamný pútač, ktorý je lacný, odolný a je ho možné ľahko premiestniť, efektívnou metódou je tlač na reklamnú plachtu.  Reklamné plachty sú jednou z najlacnejších foriem vašej prezentácie. Sú ľahko prenosným a účinným prostriedkom na oslovenie zákazníka. Je vhodná do exteriéru aj interiéru.

Plachty vyrábame z kvalitného odolného materiálu pomocou plnofarebnej digitálnej tlače. Plachta je pripravená na okamžité zavesenie so spevnenými okrajmi s kovovými očkami. Používame len kvalitné bannery od overených výrobcov –  klasický plný banner a dierkovaný banner, ktorý je čiastočne priehľadný, využíva sa napr. na prekrytie budov s oknami, tak aby nebol úplne zakrytý výhľad z okien, ale aj v prípadoch veľkých reklamných plôch, kedy potrebujeme znížiť odpor pôsobiaceho vetra. 

Zabezpečujeme tiež kompletnú montáž.